NÁVRH

V prípade ak sa rozhodnete pre zariadenie podporujúce obnoviteľné zdroje energie je potrebné špecifikovať pre akú potrebu ich budete využívať - či na výrobu elektriny, ohrev TÚV, klimatizovanie, kúrenie, čistejší vzduch. Ak neviete, ktoré zariadenie je vhodné pre Vašu domácnosť prezrite si našu ponuku, kde nájdete aj špecifikáciu a podrobný opis nami montovaných zariadení:

TEPELNÉ ČERPADLOFOTOVOLTICKÉ PANELYSOLÁRNE KOLEKTORYREKUPERÁCIA

Ak viete o aký druh zariadenia máte záujem vyplňte nám prosím, čo najpodrobnejšie príslušný kontaktný formulár (KF)

TEPELNÉ ČERPADLO KFFOTOVOLTICKÉ PANELY KFSOLÁRNE KOLEKTORY KF
REKUPERÁCIA KF

Po vyplnení formulára sa Vám ozveme s konkrétnou ponukou, ktorú Vám zašleme na Váš kontaktný e-mail. Ak ste s ponukou spokojný pristupujeme k vypracovaniu zálohovej faktúry, ktorá činí 50% z celkovej ceny. Po uhradení objednávame Vami objednaný tovar a v čo najkratšom možnom čase si s Vami dohadujeme dátum a čas montáže.
V prípade, že s ponukou nie ste spokojní budeme Vás kontaktovať a pokúsime sa nájsť spoločne taký produkt resp. službu, aby sme Vám podľa možnosti čo najviac pomohli.
Ak je pred montážou na Vašej adrese potrebná obhliadka tak Vás budeme kontaktovať ohľadom dátumu a času, kedy by mohol prísť náš pracovník k Vám.