Firma GrünPowerTech s.r.o. sa zaoberá dodávkou, montážou a servisom tepelných čerpadiel, slnečných kolektorových systémov, fotovoltaických systémov, vákuových setov či rekuperačných jednotiek. Tieto systémy umožňujú nové princípy využitia prírodných zdrojov ekologickým a taktiež ekonomicky výhodným spôsobom.

Sme partnerom pre Vás.

 
Naše pôsobenie a skúsenosti
Sme distribútorom viacerých značiek na slovenskom trhu. Montáž fotovoltiky, montáž tepelného čerpadla, inštaláciu rekuperácie alebo solárnych kolektorov realizujeme po celej republike. Sme oficiálnym montérom slnečných kolektorov fototermidných aj fotovoltických. Máme bohaté skúsenosti v danom odbore a vieme Vám poradiť to najlepšie pre vašu domácnosť.

Počas nášho doterajšieho pôsobenia sme získali bohaté skúsenosti v oblasti montáže, predaja a servisu. Za celé obdobie sa nám podarilo predať a namontovať obrovské množstvo systémov pre eko domácnosti čítajúce niekoľko stoviek produktov. O kvalite našich produktov a profesionalite našich služieb sa môžete presvedčiť v našej galérii.


4 dôvody prečo si vybrať práve nás?

  • profesionálny prístup,
  • orientácia na zákazníka,
  • komplexné služby v oblasti,
  • odborná spôsobilosť.

Chcete rozšíriť svoje podnikanie? Hľadáme partnerov pre ďalšiu spoluprácu.

Neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
info@grunpowertech.sk
0907 736 012

*Ilustračný obrázok

Povedali ste o nás:

"... sa Vám chceme ešte raz čo najsrdečnejšie poďakovať za perfektné dielo kúrenia
u nás. Sezóna je v plnom prúde, máme nádherne teplo a z komína sa nedymí,
no paráda, žiadny problém, máme to teraz perfektne vyladené a nastavené
aj cez časovač. 
Vašou prácou nerobíte iba kúrenia a ohrevy vody, ale meníte aj životy celých rodín. To je fakt, lebo aj ten náš sa zmenil. Ešte pred rokom takto sme špekulovali ako zabezpečiť dostatok uhlia a suché drevo, ktorého sme vždy mali ku koncu sezóny nedostatok. O tej drine a starostiach, ktoré vtedy mal hlavne môj pán svokor aj všetci ostatní v dome pri obsluhe kúrenia, radšej ani nehovorím..."
rod. Tkáčikovcov a Buranských

POTVRDENIE O POVINNOSTI ZA 2021

Naša firma splnila povinnosti výrobcu podľa § 27 ods. 4 písm. e) a g) pre rok 2021. Kompletné potvrdenie na Viac tu.