VYPRACUJEME VÁM BEZPLATNÚ PONUKU ŠITÚ NA MIERU

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára.
* * *
(Aj v prípade ak potrebujete vodoinštalačné, kúrenárske, chladiarenské, elektroinštalačné práce a vzduchotechniku.)
SME TU PRE VÁS
Rekuperačná jednotka Flexit Nordic S2 rekuperačná jednotka centrálna
Rekuperačná jednotka Flexit Nordic S3 rekuperačná jednotka centrálna
Lokálna rekuperačná jednotka Rekuperačná jednotka lokálna

FLEXIT NORDIC S

Dlhoročný vývoj sa podpísal pod:

Praktické prevedenie

Elegantný dizajn, špičková kvalita materiálov, ale hlavne praktickosť pri otváraní, výmene filtrov a čistení robia z Nordic S jednotku na trhu. Kvalitné komponenty sa podpísali pod extrémnu tichosť prevádzky a dlhú životnosť zariadenia.  

Prečo je Nordic S tak obľúbená?

Hlavné výhody

Jednotky do domov dodávajú vzduch, ktorý je teplotne vyvážený, filtrovaný a čerstvý. Modely sú konštruované tak, aby v prípade užívateľského servisu boli jednotlivé komponenty prístupné bez použitia montážneho náradia.  

Mobilná aplikácia FlexitGO

Bezplatný CLOUD​

Vďaka nemu, budete môcť jednotku ovládať všade kde to potrebujete. V prípade kontroly viete umožniť technikom ladiť systém na diaľku.​ Zároveň jednotka na Cloud ukladá prevádzkovú štatistiku, takže v prípade že sa niečo stane, bude veľmi jednoduché určiť čo nie je v poriadku.

Android aj iOS​

Mobilná aplikácia Flexit GO umožňuje pohodlne obsluhovať NORDIC S, CL, alebo EcoNordic. Jednoducho si nastavíte potrebný režim, výkon alebo teplotu. Pravidelné aktualizácie a jazyková podpora slovenčiny alebo češtiny.

Koľajnicový systém umožňuje

Ľahké čistenie

Takmer všetky komponenty su uložené na kolajnicovom systéme, ktorý umožňuje veľmi rýchlo rozobrať celú jednotku. Ostane vám tak prázdna skrinka, ktorú dokážete veľmi ľahko vyčistiť. Pravidelné čistenie je základ pre udržanie zdravej ventilácie, preto si uvedomujeme že to musí byť veľmi jednoduché a prístupné.