TEPELNÉ ČERPADLÁ PANASONIC

Pre nízkoenergetické domy v kombinácií s podlahovým kúrením je vhodným riešením tepelné čerpadlo Panasonic Aquare a High Performance s výkonmi 3, 5, 7, 9, 12 a 16 kW.

 Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea s deleným aj nedeleným systémom pre domácnosti, ktoré majú vysoké nároky na výkon.  Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea je funkčné za každého počasia, aj pri teplote -20°C! Nová línia tepelného čerpadla Panasonic Aquarea sa ľahko integruje do nových alebo existujúcich inštalácii všetkých typov.  Vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody majú veľmi významný dopad na spotrebu energie celého domu. Účinné tepelné čerpadlá Panasonic môžu výrazne pomôcť znížiť spotrebu energie domu.
Pre extrémne nízke vonkajšie teploty. Nainštalujte si tepelné čerpadlo triedy A: najvyššie úspory vo svojej kategórii. Celá rada T-CAP môže nahradiť staré plynové alebo olejové kotle v kombinácií s radiátormi alebo dokonca konvektormi.
Produkty tejto rady je možné tiež pripojiť k solárnej súprave a ešte zvýšiť účinnosť a minimalizovať vplyv na ekosystém. Tiež je možné pripojiť termostat pre dosiahnutie ešte lepšej regulácie a riadenia vykurovania alebo chladenia.

TEPELNÉ ČERPADLO PANASONIC AQUAREA 
HIGH PERFORMANCE BI-BLOCK

Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_high_performance_biblockpng

Delený systém vhodný do novostavieb a nízkoenergetických domov v kombinácií s podlahovým kúrením. COP až 5,33 a energetická trieda A+++. 

Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_high_performance_biblock_cennikjpg
Ceny sú platné iba pri kompletnej realizácii našou firmou.


TEPELNÉ ČERPADLO PANASONIC AQUAREA 
ALL IN ONE


Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_all_in_onepng

Dizajnová kompaktná jednotka tepelného čerpadla Panasonic All in One so zabudovaným nerezovým zásobníkom s objemom 185 litrov. COP až 5,33 a energetická 
trieda A+++.Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_all_in_one_cennikjpgCeny sú platné iba pri kompletnej realizácii našou firmou.
TEPELNÉ ČERPADLO PANASONIC AQUAREA
HIGH PERFORMANCE MONO-BLOCKPanasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_high_performance_monoblockpng

Kompaktná jednotka tepelného čerpadla Panasonic Aquarea High Performance Mono-block bez vnútorného hydroboxu. Nie je nutné prepájať chladiarenské potrubia. COP až 5,08 a energetická trieda A+++.


Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_high_performance_monoblock_cennikjpgCeny sú platné iba pri kompletnej realizácii našou firmou.

PANASONIC AQUAREA
DHW

Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_dhwpng
Vysoko účinný ohrievač teplej úžitkovej vody so vstavaným tepelným čerpadlom. Objemy 100, 150, 200 a 270 litrov. Energetická trieda A+.


Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_dhw_cennikjpg
Ceny sú platné iba pri kompletnej realizácii našou firmou.

TEPELNÉ ČERPADLO PANASONIC T-CAP TOTAL CAPACITY


T-CAP je skratkou pre totálny výkon (z anglického Total Capacity). Táto rada tepelných čerpadiel dokáže udržiavať stabilný menovitý výkon aj pri teplote -15°C bez pomoci podporného elektrického ohrievača. Vysoký vykurovací výkon tepelných čerpadiel aj pri nízkych teplotách okolitého prostredia. Udržuje výkon 16 kW až do vonkajšej teploty -15°C.
Týmto tepelným čerpadlám bolo pridaných množstvo nových funkcií: tepelné čerpadlo s výkonom 16 kW sa dokonale hodí pre rekonštrukcie domov, a tiež pre komerčné aplikácie na vykurovanie
a chladenie aj na zabezpečenie teplej úžitkovej vody.

Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_high_performance_biblockpng

Delený systém vhodný pre extrémne nízke vonkajšie teploty, do starších domov a rekonštrukcií
v kombinácií s podlahovým kúrením.


Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_tcap_biblockjpg
Ceny sú platné iba pri kompletnej realizácii našou firmou.

PANASONIC AQUAREA T-CAP
ALL IN ONE
Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_all_in_onepng

Dizajnová kompaktná jednotka tepelného čerpadla All in One so zabudovaným nerezovým zásobníkom s objemom 185 litrov. COP až 5,33 a energetická trieda A+++.

Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_tcap_all_in_onejpg
Ceny sú platné iba pri kompletnej realizácii našou firmou.

PANASONIC AQUAREA
HIGH PERFORMANCE MONO-BLOCK

Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_high_performance_monoblockpng

Kompaktná jednotka bez vnútorného hydroboxu. Nie je nutné prepájať chladiarenské potrubia.
COP až 5,08 a energetická trieda A+++.

Panasonic_tepeln_erpadlo_aquarea_tcap_high_performance_mono_blockjpg
Ceny sú platné iba pri kompletnej realizácii našou firmou.