Klimatizačná jednotka Midea Gaia 2,6kW

Klimatizačná jednotka Midea Gaia 2,6kW

Cena bez montáže od 1 050,00 € bez DPH (1 260,00€ s DPH)
Klimatizačná jednotka Midea Gaia 2,6kW

UVEDENÁ CENA JE BEZ MONTÁŽE A MATERIÁLU OSADENIA - 200 + 200 € bez DPH. 

Pôvodná katalógová cena 1801,2 € s DPH.

Pri investícii do klimatizačnej jedntoky môžete ušetriť, vďaka dotácii Obnov dom. Ponúkame kompletný balík služieb, ktorý zahŕňa nielen profesionálnu inštaláciu a prvotriedne komponenty, ale aj celú administratívu súvisiacu s podaním žiadosti na Obnov dom.

Cenová Výhoda:

V našom balíku získate nielen vysokokvalitný klimatizačný systém, ale aj ucelené služby vrátane vybavenia všetkých administratívnych krokov. Urobíme za Vás všetko potrebné pre získanie dotácií, od vyplnenia žiadosti až po finálnu komunikáciu s príslušnými orgánmi. Ušetrite nielen na energii, ale aj na čase a nákladoch s naším komplexným riešením.

Klimatizačná jednotka Midea Gaia 2,6kW - popis produktu

Klimatizácia Midea Gaia patrí medzi dizajnové a efektívne klimatizácie Midea. Prezentuje inovatívny dizajn a funkcionalitu klimatizácie, ktorá vďaka implementovanej umelej inteligencií je schopná zaručiť úsporu energie A+++.

Tento model klimatizácie má zabudovaný Lamelový Matrix pre eliminovanie nepríjemného prúdenia vzduchu. Každá jedna zo 7928 dierok lamiel bola navrhnutá tak, aby zredukovala prúdenie vzduchu na minimálna a jemný chladivý vánok rozptýlený do každého smeru. Systém lamelového matrixu zmäkčí prúdenie vzduchu do takej miery, kde ho už ledva registrujete, vplyvom čoho ostáva už len príjemný chládok.

Prísun čerstvého  vzduchu - vychutnávajte si doma čerstvý vzduch bez otvárania okien. zariadenie privádza do interiéru vonkajší  vzduch cez HEPA filter.

Tichá prevádzka pre pokojný a účinný spánok. V tichom režime "silent mode" sa vonkajšia aj vnútorná jednotka nastavia na najtichšiu možnú prevádzku.

Klimatizačná jednotka má implementovaný filter s vysokou hustotou, funkciu i-clean a filter cold catalyst – všetky tieto funkcionallity zaručujú čistý vzduch očistený od vírusov, drobných znečisťujúcich častíc. Okrem týchto funkcionalít je vybavená aj funkciou UV-C dezinfekcia - stlačením tlačidla Fresh sa aktivujú UV-C led diódy na dezinfekciu výmenníka tepla.

Z funkcionalít týkajúcich sa pohodlia pre klienta – má funkciu follow me – teplotný senzor v diaľkovom ovládači zbiera informácie o teplote v miestnosti a na základe toho upravuje teplotu, nočný režim, wifi ovládanie a reguláciu vlhkosti, odstupňovanie teplôt po 0,5°C, časovač, schedule – týždenné naprogramovanie.

Funkcionalita Breezeless – perforovaná lamela je vybavená tisíckami drobných dierok v tvare presýpacích hodín odlišnej veľkosti a s rozličnými smerovaním, ktoré rozptylujú prúdenie vzduchu pre príjemný chladiaci efekt bez prievanu.

Klimatizačná jednotka Midea Gaia 2,6kW - zahrnuté služby a materiály

Cena kompletnej realizácie klimatizačnej jednotky Midea Gaia 2,6kW zahŕňa nasledujúce položky:

V cene zahrnuté:

Nie je zahrnuté v cene:

Klimatizačná jednotka Midea Gaia 2,6kW - technické údaje

VÝKON chladenia (kW) 2,6 kW
VÝKON kúrenia (kW) 2,9 kW
ENERGETICÁ TRIEDA ch/k A+++
ZÁRUČNÁ DOBA 24+36 mesiacov
ROZMERY vnútorná ŠxVxH (mm) 984 x 198 x 333 mm
ROZMERY vonkajšia ŠxVxH (mm) 765 x 555 x 303 mm
HLUČNOSŤ vnútorná dB(A) 40/21,5
HLUČNOSŤ vonkajšia dB(A) 61
HMOTNOSŤ vnútorná (kg) 12,5
HMOTNOSŤ vonkajšia (kg) 26,4
SEER 8,8
SCOP 4,6
EL. NAPÁJANIE (V) 230
FARBA biela
WI-FI áno (v cene)
TYP FILTRA dvojitý ochranný filter
CHLADIVO typ/kg R32/0,65
TYP KLIMATIZÁCIE Nástenná
DRUH Monosplit
ROZSAH VÝKONU 2,6 kW / 12-18m2
TEPELNÝ ROZSAH CHLADENIA °C -15 až +50
TEPELNÝ ROZSAH KÚRENIA °C -25 až +24

Viac informácií | Cenová ponuka | Kontakt

Ak máte záujem o viac informácií o tomto produkte alebo si chcete vyžiadať cenovú ponuku na mieru, napíšte nám prostredníctvom tohoto formulára.