Dotácie

Ak uvažujete o investícii do tepelných čerpadiel, fotovoltaických elektrární alebo solárnych kolektorov pre Vašu domácnosť alebo komerčný objekt, máme pre Vás dôležité informácie. Dotácie a finančná podpora v oblasti obnoviteľných zdrojov energie a energetických efektívnych riešení nikdy neboli dôležitejšie.

V snahe podporiť udržateľnú energetiku, znížiť emisie skleníkových plynov a prispieť k zníženiu energetických nákladov, vlády a orgány na celom svete ponúkajú rôzne dotácie, granty a iné finančné stimuly pre tých, ktorí sa rozhodnú pre zelené a energeticky efektívne riešenia.

V tejto časti sa pozrieme na dostupné dotácie a podporné programy pre tepelné čerpadlá, fotovoltaické elektrárne, paletový predaj a solárne kolektory. Zistíte, ako môžete využiť tieto príležitosti na zlepšenie svojho energetického výkonu, zníženie svojich nákladov a príspievanie k ochrane životného prostredia.

 

NOVÉ KOLO DOTÁCIÍ OD ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM BY SA MALO SPUSTIŤ V 1. ŠTVRŤROKU 2024, OSTRÁ VÝZVA BY MALA BYŤ ZVEREJNENÁ DO KONCA 01/2024. VIAC INFO TU.

 

Domácnostiam Zelená domácnostiam

 

 

 

 

 

NOVÉ KOLO DOTÁCIÍ Z PLÁNU OBNOVY - OBNOV DOM BY SA MALO SPUSTIŤ V PRIEBEHU 1. ŠTVRŤROKU 2024. VIAC INFO TU.

Dotácie Obnov dom

 

 

 

 

 

 

NÁRODNÝ PROJEKT - ZELENÁ PODNIKOM - SPUSTENIE PROJEKTU BY MALO BYŤ V 1. ŠTRVŤROKU 2024. VIAC INFO TU.


Zelená Domácnostiam

Národný projekt Zelená Domácnostiam (Slovensko 2021 - 2027)


Zelená Podnikom

Zelená podnikom - dotačný program pre firmy.


Obnov dom

Obnova rodinných domov je súčasťou Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky.