O nás

Vítajte v Grunpowertech: Vaša sila v energetických riešeniach!

V Grunpowertech sme viac než len spoločnosť - sme Váš partner pre energetické riešenia, ktoré menia svet. Sme hrdí na to, že sme jednou z najprestížnejších a najinovatívnejších firiem v oblasti obnoviteľnej energie a inštalácie energetických technológií na Slovensku.

Naša vízia:
Našou vášňou je premeniť energetickú krajinu našej krajiny tým, že Vám umožníme využiť moc slnečných lúčov, tepelných čerpadiel a fotovoltaických panelov, aby ste mohli získať čistú a úspornú energiu.

Naša sila:
Naša firma je silná nielen svojimi riešeniami, ale aj svojím tímom. Naši montážni pracovníci majú bohaté skúsenosti s montážou stoviek rôznych energetických zariadení. Sme hrdí na ich odbornosť a precíznu prácu, ktorá zabezpečuje spoľahlivú prevádzku Vašich systémov.

Administratívna skúsenosť:
Náš administratívny tím je Vaším spojením s administratívnymi záležitosťami. Sme tu, aby sme Vám pomohli pri vybavovaní rôznych administratívnych úloh, vrátane dotácií v programe Zelená Domácnosť. Naši administratívni profesionáli sú tu, aby Vám zjednodušili cestu k energetickým úsporám.

Náš prísľub:
Sme oddaní ochrane životného prostredia a udržateľnému rozvoju. Pomáhame Vám znížiť Váš ekologický odtlačok a prispievať k čistejšej a zdravšej budúcnosti pre všetkých.

Naše služby:
Naša široká škála služieb zahŕňa inštaláciu solárnych panelov, fotovoltaických systémov, tepelných čerpadiel, vodoinštalácií a elektroinštalácií. Pomáhame Vám získať prístup k obnoviteľným energickým riešeniam.

Dovoľte nám spolu dosiahnuť energetickú nezávislosť a presadiť udržateľnú budúcnosť. Spolu môžeme dosiahnuť viac.

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite svoju cestu k čistej a efektívnej energii!

O násO násO násO násO násO násO násO násO násO násO násO nás