Paletový predaj fotovoltaických panelov - 4 palety

Cena s montážou od 82,50 € bez DPH (99,00€ s DPH) Záruka na panely 25 rokov
Paletový predaj fotovoltaických panelov - 4 palety

Paletový predaj fotovoltaických panelov - 4 palety - popis produktu

Paleta fotovoltaických panelov Canadian Solar: kvalitné a účinné riešenie s 25-ročnou zárukou

Naša paleta fotovoltaických panelov Canadian Solar je skvelou príležitosťou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé a efektívne riešenia pre solárne projekty. Táto paleta obsahuje výkonné a spoľahlivé fotovoltaické panely od značky Canadian Solar, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a účinnosťou. S touto paletou môžete rýchlo a jednoducho začať produkovať vlastnú elektrickú energiu zo slnečného žiarenia.

Vlastnosti fotovoltaických panelov Canadian Solar:

Vysoká Účinnosť: panely Canadian Solar sú navrhnuté tak, aby čo najefektívnejšie využívali slnečné žiarenie a prevádzali ho na elektrickú energiu. Ich vysoký výkon zabezpečuje optimálnu návratnosť investície.

Spoľahlivosť: tieto panely sú známe svojou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Sú odolné voči náročným poveternostným podmienkam a vyžadujú minimálnu údržbu.

25-ročná záruka: Canadian Solar poskytuje 25-ročnú záruku na výrobok aj na výkon týchto panelov, čo zabezpečuje vašu investíciu na dlhé roky vpred.

Paleta fotovoltaických panelov Canadian Solar je cenovo výhodným a kvalitným riešením pre vaše solárne potreby, ktoré vám tiež prináša dlhodobý pokoj a istotu výkonnosti.

Viac informácií | Cenová ponuka | Kontakt

Ak máte záujem o viac informácií o tomto produkte alebo si chcete vyžiadať cenovú ponuku na mieru, napíšte nám prostredníctvom tohoto formulára.