Klimatizačná jednotka Panasonic Etherea KIT-XZ20-ZKE 2,05kW strieborná

Klimatizačná jednotka Panasonic Etherea KIT-XZ20-ZKE 2,05kW strieborná

Cena bez montáže od 1 010,83 € bez DPH (1 213,00€ s DPH)
Klimatizačná jednotka Panasonic Etherea KIT-XZ20-ZKE 2,05kW strieborná

UVEDENÁ CENA JE BEZ MONTÁŽE A MATERIÁLU OSADENIA - 200 + 200 € bez DPH. 

Pôvodná katalógová cena 1617,6 € s DPH.

Pri investícii do klimatizačnej jedntoky môžete ušetriť, vďaka dotácii Obnov dom. Ponúkame kompletný balík služieb, ktorý zahŕňa nielen profesionálnu inštaláciu a prvotriedne komponenty, ale aj celú administratívu súvisiacu s podaním žiadosti na Obnov dom.

Cenová Výhoda:

V našom balíku získate nielen vysokokvalitný klimatizačný systém, ale aj ucelené služby vrátane vybavenia všetkých administratívnych krokov. Urobíme za Vás všetko potrebné pre získanie dotácií, od vyplnenia žiadosti až po finálnu komunikáciu s príslušnými orgánmi. Ušetrite nielen na energii, ale aj na čase a nákladoch s naším komplexným riešením.

Klimatizačná jednotka Panasonic Etherea KIT-XZ20-ZKE 2,05kW strieborná - popis produktu

Klimatizácia Panasonic Etherea Vám zaučí kvalitný vzduch v domácnosti či kancelárii.

Technológia nanoeTMX zabraňuje množeniu širokej škály baktérií, vírusov a znečisťujúcich látok a môže odstraňovať pachy z prostredia a meniť vôňu prostredia. NanoeTMX má Panasonic patentovanú.

Klimatizácia Panasonic Etherea využíva nanotechnológiu a pomocou mikroskopických častíc odstraňuje a ničí až 99% vzdušných aj prichycujúcich sa mikroorganizmov, akými sú baktérie, vírusy, plesne a pachy.

Klimatizácia Panasonic Etherea je navyše účinnejšia než jej predchodkyne, spotrebu v nej znížili až o 64% v prípade modelu bez invertera v režime tepelného čerpadla.

Klimatizáciu Panasonic Etherea je možné pripojiť k internetu a ovládať ju zo smartfónu prostredníctvom aplikácie Panasonic Comfort Cloud. Ovládanie, monitorovanie, jednoduché plánovanie s intuitívnym rozhraním, alebo máte možnosť využiť klasické infračervené ovládanie prostredníctvom diaľkového ovládača. Užívajte si inovatívny dizajn, ktorý máte poruke vďaka novému štýlovému a elegantnému ovládaču z radu Sky. Väčší displej a jednoduchšie používanie.

Vlastnosti produktu:

ZDRAVÝ VZDUCH - nanoeTMX systém čistenia vzduchu pre ešte čistejší vzduch. Podporuje zdravý život tým, že brání šíreniu niektorých škodlivých vírusov a baktérií a vykonáva deodorizáciu. Režim mierne suchého chladenia pre vyšší komfort a ochranu pleti.

ÚSPORA ENERGIE A EKOLÓGIE - maximálne účinný systém inverter pre väčšie úspory, vynikajúca účinnosť A+++, chladiace médium R32.

KOMFORT - supertichá prevádzka (od 19 dB), vstavaný Wifi ovládač a kompatibilita s hlasovým asistentom, Aerowings pre väčší komfort. Vstavaná dvojitá klapka umožňuje príjemné prúdenie vzduchu k stropu, ktorá vytvára efekt sprchového chladienia, automatická regulácia zvislého prúdenia vzduchu, klimatizácie pracuje v režime tepelného čerpadla pri vonkajšej teplote až -20°C, režim Hot Start, zvýšený komfort v režime tepelného čerpadla, žiadny prúd chladného vzduchu pri spustení,  výkonný režim, automatický reštart po výpadku napájania.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA -hodiny reálneho času s dvojitým časovým spínačom, infračervený diaľkový ovládač Sky Controller s LCD displejom, voliteľné pripojenie týždenného časovača so 6 nastav. na deň a 42 nastav. na týždeň, funkcia pripojiteľnosti (vnútornú jednotku vybavenú PCB portom je možné pripojiť k vonkajšej sieti).

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA A ÚDRŽBA - maximálna dĺžka pripojenia 15 m, snímateľný a umývateľný panel, maximálny výškový rozdiel 15 m, prístup pre údržbu vonkajšej jednotky cez horný panel, funkcia autodiagnostiky.

Záručné podmienky - výrobca Panasonic poskytuje na kompresory svojich zariadení 5 ročnú záruku bez obmedzenia. Na samotné zariadenie okrem kompresoru sa vzťahuje štandardná 2 ročná záruka. V prípade uplatnenia 5 ročnej záruky na celé zariadenie je potrebné zakúpiť, namontovať a pravidelne servisovať klimatizáciu našou spoločnosťou. Pravidelný servis je potrebné vykonať aspoň 1x za rok počas celej doby trvania záruky.

Klimatizačná jednotka Panasonic Etherea KIT-XZ20-ZKE 2,05kW strieborná - zahrnuté služby a materiály

Cena kompletnej realizácie klimatizačnej jednotky Panasonic Etherea 2,05 kW zahŕňa nasledujúce položky:

V cene zahrnuté:

Nie je zahrnuté v cene:

Klimatizačná jednotka Panasonic Etherea KIT-XZ20-ZKE 2,05kW strieborná - technické údaje

Umiestnenie:   

nástenná

Výkon chladenia [kW]: 

2,05 

Výkon vykurovania [kW]: 

2,80

Energetická trieda:

A+++

Objem miestnosti do [m2]:  

20-30

Wifi ovládač:

vstavaný

Rozmery vnútornej jednotky [mm]:

295x870x229

Rozmery vonkajšej jednotky [mm]:

542x780x289

Hmostnosť jednotky vnútorná/vonkajšia [kg]:

10 / 27

Hlučnosť vnútornej jednotky [dBA] vysoký/nom./nízky/tichý režim: 

35 / 24 / 19

Hlučnosť vonkajšej jednotky [dBA] vysoké otáčky: 

45

Prevádzkový rozsah chladenia [°C]:

-10 ~ +43

Prevádzkový rozsah vykurovania [°C]:

-20 ~ +24

SEER:

8,70

SCOP: 

4,80

Typ chladiva: 

R32

Záruka (roky):

5

Viac informácií | Cenová ponuka | Kontakt

Ak máte záujem o viac informácií o tomto produkte alebo si chcete vyžiadať cenovú ponuku na mieru, napíšte nám prostredníctvom tohoto formulára.