Podlahové kúrenie 120 m²

Podlahové kúrenie 120 m²

Cena s montážou od 2 880,00 € bez DPH (3 456,00€ s DPH)
Podlahové kúrenie 120  m²

Cenová ponuka je iba orientačná. V prípade záujmu o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte, každá nehnuteľnosť má iné priestorové usporiadanie a špecifikácie, podľa ktorých sa bude cenová ponuka meniť. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom - ak rovno pripojíte do prílohy mailu aj pôdorys nehnuteľnosti (s rozmermi jednotlivých stien) budeme môcť začať pracovať na ponuke ihneď.

Podlahové kúrenie 120 m² - popis produktu

Teplovodné podlahové kúrenie pre nehnuteľnosť s vykurovacou plochou 120 m².

Teplovodné podlahové kúrenie predstavuje systém, ktorý je predovšetkým energeticky efektívny, vhodný pre zníženie prašnosti, úsporný systém vykurovania.

Teplovodné podlahové kúrenie je vhodné pre akýkoľvek druh stavby či už v novostavbách alebo pri rekonštrukciách v starších domoch.

Podlahové kúrenie sa ukladá na izolačnú fóliu a prichytáva sa tzv. tackermi zväčša 2 ks na na 1m dĺžky teplovodného potrubia. Tackeri sú malé háčiky v tvare obráteného písmena U, ktoré zabezpečujú, že teplovodné potrubie sa nebude pohybovať. Po obvode miestností, kde je uložené teplovodné podlahové kúrenie sa používa dilatačný pás.

Jednotlivé teplovodné rúry podlahového kúrenia tvoria okruhy, ktoré sa všetky začínajú a končia v rozdeľovači tepla. Rozdeľovač tepla sa umiestňuje do skrinky pre rozdeľovače. Klientom ponúkame z dvoch možnosti skriniek, v ktorých je uložený rozdeľovač – nadomietkový a podomietkový.

Výhody podlahového kúrenia:

Podlahové kúrenie 120 m² - zahrnuté služby a materiály

Cena kompletnej realizácie podlahového kúrenia zahŕňa nasledujúce položky:

V cene zahrnuté:

Nie je zahrnuté v cene:

Podlahové kúrenie 120 m² - technické údaje

Teplovodná rúra Ø 16mm 845 m
Rozdeľovač mosadzný 11 okruhov
Skrinka rozdeľovača 11 okruhov / podomietková
Guľový uzáver na rozdeľovač 2 ks
Šróbenie 22 ks
Alumíniová izolačná fólia  125 m²
Dilatačný pás samolepiaci 135 m 
Tacker 1690 ks
   

Viac informácií | Cenová ponuka | Kontakt

Ak máte záujem o viac informácií o tomto produkte alebo si chcete vyžiadať cenovú ponuku na mieru, napíšte nám prostredníctvom tohoto formulára.